Jak wdrażać ESG w firmie?

Webinar | Akademia ESG dla firm

Prowadzisz biznes? Chcesz dowiedzieć się więcej o ESG?

Obejrzyj nagranie z drugiego spotkania z cyklu „Akademia ESG dla firm”, podczas którego omówiliśmy praktyczne aspekty wdrażania ESG w małej i średniej firmie. Podczas spotkania eksperci przybliżyli poszczególne elementy takiego procesu i podzielili się praktycznymi wskazówkami.

Webinar poprowadzili:

  • Klaudia Borys, Ekspertka, Forum Odpowiedzialnego Biznesu
  • Marcin Kołodziej, Dyrektor Segment Management, ING Bank Śląski

 

Akademia ESG dla firm to cykl 6 webinariów dla małych i średnich firm, które potrzebują praktycznej wiedzy o tym jak wdrażać działania i praktyki w obszarze zrównoważonego rozwoju w swoich firmach - sprawdź pozostałe webinary


Chcesz wiedzieć więcej?

Sprawdź portal wiedzy ESG w Twojej firmie. Dowiedz się m.in. jak policzyć ślad węglowy, jak zwiększyć efektywność energetyczną w firmie, jak przygotować się do raportowania zrównoważonego rozwoju.

Wejdź na ESG w Twojej firmie

...lub sprawdź produkty i usługi jakie mogą Cię zainteresować

Produkty i usługi dla Twojej firmy

Poznaj nasze rozwiązania wspierające zrównoważony rozwój.

Sprawdź

 

Partner merytoryczny webinaru:


Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest najdłużej działającą, od 2000 roku, i największą organizacją  w Polsce, która zajmuje się koncepcją zrównoważonego rozwoju w kompleksowy sposób. Forum to organizacja ekspercka, inicjator i partner przedsięwzięć kluczowych dla ESG w Polsce. Jedną z flagowych inicjatyw FOB jest Program Partnerstwa, skupiający ponad 70 firm - liderów branż, którzy dzięki współpracy z gronem ekspertów_ek podnoszą swoje kompetencje w zakresie ESG i podejmują wspólne działania wspierające zrównoważoną transformację biznesu.

„Działając na rzecz zrównoważonego rozwoju, inspirujemy biznes, który zmienia świat, łączymy ludzi, którzy zmieniają biznes” – tak brzmi misja FOB.

 

Społeczeństwo przechodzi na gospodarkę niskoemisyjną. Robią to nasi klienci, robimy to również w ING. Finansujemy wiele zrównoważonych działań, ale wciąż więcej tych, które takimi nie są. Sprawdź, jak sobie radzimy. Przeczytaj raport roczny